NABÍDKA


   Fakírská a ohňová show

fakíři Nevím, jak k tomu přišlo, ale tuhle oblast máme celkem dobře pokrytou. Fakíři, ohněstrůjci a a jiná orientálně plamenná drobotina je tak trochu naší specialitou.
Což na první pohled vypadá hodně pozitivně, jak pro nás nabízející, tak pro vás - poptávající se.
Jenže, jako každá zatraceně dobrá věc má i tahle svou negativní stránku... Vždyť to znáte: "Ztepilé věže vrhají dlouhé stíny." (Wookijské přísloví)
Takže:
My vám můžeme nabídnout prakticky cokoliv. Jednoho fakíra. Jednoho fakíra s ohněm. Jednoho fakíra s ohněm, se střepy a hřebovým lůžkem. Dva fakíry. Dva fakíry s... no, vždyť to znáte... Žongléra s ohněm. Tanečnice se zapálenými vějíři. Šerm se zapálenými zbraněmi. Šerm zbraněmi s palmennou čepelí před ohnivým pozadím. Představení s fakírem, tanečnicí a šermem, během nějž budou všechny rekvizity zapáleny...
Zkrátka je toho moc!
Strašně moc!
A to je právě ta stinná stránka věci - kdybychom vám tu měli všechno obšírně popisovat a představovat, něměla by stránka konce. nafukovala by se, bobtnala, až by zahltila celý internet a my bychom byli - a právem! - popotahováni a možná i hnáni k zopovědnosti antimonopolním úřadem...
Takže se prosím podívejte na obrázky, uvidíte, co vás zaujme a pak nás kontaktujte.
Myslíme, že cokoli vás z "fakířiny" napadne, budeme mít dávno ve svém škapulíři ohnivých nápadů a připravené k vám v tu ránu vystartovat.

Tance s plamínky Fakírské kousky Plivání ohně Žonglování s ohněm

» zpět na stránku "Nabídka"©  mascha   &   kvartet